תכנת "רַב נַקָּד"

נקדן

התוכנה שמקילה על הנקדנים וחוסכת את רוב זמן העבודה.
מה עושים?
פותחים קובץ טקסט או וורד, לוחצים "נקד" ומתחילים לעבור מילה מילה על הטקסט, כאשר ברוב הפעמים המילה הראשונה ברשימת האפשרויות היא המילה שרצית.
אם יש מילה שלא מופיעה?
ישנן שלש אפשרויות: א, להוסיף את המילה למאגר המילים. ב, במידה ומשקל המילה קיים במאגר המשקלים, להוסיף את השורש של המילה למאגר השרשים. ג, במידה והשורש קיים, להוסיף את המשקל וכל פרטיו למאגר המשקלים.

איך מתקינים את התוכנה בחינם ל-30 יום?

א. הורד את הקובץ הדחוס וחלץ את שני הקבצים, קובץ ההרצה וקובץ הנתונים:    
ב. כאשר מפעילים את התוכנה, שני הקבצים חייבים להימצא באותה תיקייה. אין צורך בשום שלב בחיבור לאינטרנט.
ג. לחץ על הקובץ Nikkud.exe בלחצן הימני של העכבר, ובחר באפשרות "הפעל כמנהל" או "Run As Administrator". הפעלה כמנהל נדרשת רק בהפעלה הראשונה ו\או בהרשמה.
ד. התוכנה שואלת אותך אם ברצונך לרכוש את התוכנה עכשיו, או להפעיל אותה בחינם ל-30 יום: אם ברצונך להפעיל אותה בחינם ל-30 יום, לחץ על "לא". אם ברצונך לרכוש אותה, תצטרך\י להזין את הקוד שקיבלת בטלפון 0584114478 או בדרך אחרת. קבלת הקוד מותנה בתשלום.
ה. כעת ניתן להפעיל את התוכנה גם שלא כמנהל. ניתן ליצור קיצור דרך לשולחן העבודה או לכל מקום שאתה רוצה.
רכישת התוכנה לזמן בלתי מוגבל למחשב אחד עולה 200 ₪. ישנם שדרוגים בתוכנה מעת לעת, ויש מייל פתוח לקבלת הצעות שיפורים וחוות דעת – haggay@nikkud.com.

על מנת להבין כיצד נהנים מהיתרונות שברב-נקד, יש לקרוא את הקובץ נקדן דגל – הוראות שימוש.

 

תאריך שדרוג אחרון: כ"ח מנחם אב ה'תשע"ז. לצפייה ברשימת שדרוגים

 

שגיאות נפוצות

ספק 'Microsoft.ACE.OLEDB.12.0' אינו רשום במחשב המקומי.

ר' יהודי, יש לך אופיס של 32 ביט. אתה יכול להשתמש רק בנקדן מותאם ל-32 ביט.

שגיאה בפתיחת קובץ Word

כיון שהתוכנה פותחה בכלים של Microsoft, היא לא מאפשרת פתיחת וורד למי שלא קנה את חבילת אופיס בכסף מלא, ולגבי זה כרגע אין כל כך מה לעשות. או שתשיג רשיון חוקי לאופיס, או שתשמור את הקובץ כ-rtf (קובץ->שמירה בשם->RTF) ותפתח אותו כך ללא בעיות. אבל יש עיצובים מיוחדים שלא יכולים להישמר ב-rtf, לכן תנקד לפני עיצוב הקובץ.